Menu główne

Strona główna
Nasza gmina
Historia szkoły
Patron
Grono pedagogiczne
Uczniowie
Pedagog szkolny
Samorząd uczniowski
Rada  Rodziców
Publikacje
Zajęcia pozalekcyjne
Linki
Kontakt

 

Z życia szkoły

Rok 2019/2020◊ Rok 2018/2019
◊ Rok 2017/2018 Galeria
Rok 2016/2017 Galeria
Rok 2015/2016 Galeria
Rok 2014/2015 Galeria
Rok 2013/2014 Galeria

Rok 2012/2013 Galeria
Rok 2011/2012 Galeria
Rok 2010/2011
Galeria
Rok 2009/2010 Galeria
Rok 2008/2009
Rok 2007/2008
Rok 2006/2007
Rok 2005/2006
Rok 2004/2005



Linki

Twórczość  dzieci
Angielski w szkole
Dla ucznia 
Dla nauczyciela
Dla rodzica
Prezentacje  
    multimedialne

Wspomnienia klasy -    
    rocznik 2001

Absolwenci szkoły

 

































































































































SAMORZĄD UCZNIOWSKI
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego przy ZPO w Słupi 
pan Marek Fulas
pani Alina Konarska
pan Paweł Puto
 

 
SAMORZĄDOWE AKTUALNOŚCI
 
RADA
SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO  
w roku szkolnym 2019/2020

Przewodnicząca    

 Wiktoria Ciupka

Zastępca przewodniczącej

Magdalena Cieślińska

Skarbnik

Aleksandra Piątek
 


Poczet  sztandarowy

Kacper Kulasek

Otylia Wojsław

Dominika Jastrząb

 


Poczet sztandarowy

(skład rezerwowy)

Tomasz Łęcki

Klaudia Cieślińska

Katarzyna Pechta

          


SEKCJE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

 

Sekcja organizacyjna

 

Przewodniczący sekcji: Magda Bratek

  Członkowie:      

Katarzyna Pechta

Klaudia Wojsław

Dawid Frankiewicz

Natalia Rosół

Magdalena Malec

Kinga Kasza

Sekcja redakcyjno - dekoracyjna

Przewodniczący sekcji: Klaudia Cieślińska

  Członkowie:      

Nicole Musiał

Kaja TrelińskaMaja Smędzik

Tomasz Łęcki

Łęcka Wiktoria

Aleksandra Rola

                  

Sekcja naukowa

Przewodnicząca sekcji: Miłosz Ciupka

  Członkowie:      

Zuzanna Wcisło

Radosław Ciepły

Damian Kałka

 

Sekcja sportowa

 Przewodniczący sekcji: Jakub Kowalski

  Członkowie:      

Karol Kowalski

Filip Knapik

Filip Błaszczyk

Oskar Bielak

Natalia Wojsław

Maja Wodecka


SAMORZĄDY KLASOWE


KLASA II

– przew. - Sandra Ciupka

– z - ca - Jakub Żal

– skarbnik - Marcel Zieliński


KLASA III a

– przew. - Urszula Krzysztofik

– z - ca -  Damian Kamiński

– skarbnik - Roksana Wojsław


KLASA III b

– przew. - Nikola Sarwa

– z - ca - Filip Kujawski

– skarbnik - Julia Zaczkowska


KLASA IV 

– przew. - Klaudia Wojsław

– z - ca -  Daniel Kałka

– skarbnik - Otylia Ciszewska


KLASA V a

– przew. - Natalia Wojsław

– z - ca - Filip Knapik

– skarbnik - Julia Cichy


 KLASA V b

– przew. - Oskar Bielak

– z - ca -  Kacper Kwiatkowski

– skarbnik - Olga Bielak


KLASA VI a

– przew. - Zuzanna Wcisło

– z - ca - Kaja Trelińska

– skarbnik - Radosław Ciepły


KLASA VI b

– przew. - Magdalena Cieślińska

– z - ca - Miłosz Ciupka

– skarbnik - Maja Wodecka


KLASA VII a

– przew. - Karol Kowalski

– z - ca - Tomasz Łęcki

– skarbnik - Nicole Musiał


KLASA VII b

– przew. - Magda Bratek

– z - ca - Klaudia Cieślińska

– skarbnik - Katarzyna Pechta


KLASA VIII a

– przew. - Natalia Rosół

– z - ca - Magdalena Malec

– skarbnik - Kinga Kasza


KLASA VIII b

– przew. - Jakub Kowalski

– z - ca - Aleksandra Rola

– skarbnik - Damian Kałka

 

 
 
 

 

W górę strony

 
  

 

Copyright    2004 - 2017  spslupia1